Інтенсивність пилкування амброзії потихеньку спадатиме з середини цього тижня, ближче до 1 вересня, проте, концентрації її пилку все ще залишатимуться високими.
Високими та помірними на більшості території країни будуть й концентрації пилку полину.

Пилкові зерна злаків будуть поодинокими.
Зміни концентрацій пилку злаків, полину та амброзії на території нашої країни у найближчі дні або у відповідності до місяця року можна побачити на прогностичній карті Європи (дивитись нижче).
У помірних концентраціях, особливо – у Лісостеповій та Лісовій зонах, – та у низьких – на решті території України, – також спостерігатиметься помірноалергенний пилок рослин родини Амарантові (лобода, амарант), та малоалергенний пилок Конопляних (конопля, хміль). Помірноалергенний пилок рослин пилок Айстрових (ромашка, соняшник та схожі на них квіти) також очікується у помірних та низьких концентраціях, як і пилок малоалергенної кропиви у містах Лісової та Лісостепової зон. Пилок подорожника, щавлю та інших рослин родини Гречкові буде поодиноким. Пилкові зерна цих рослин мають помірну алергенність.
Рівні малоалергенних спор кладоспоріуму та алергенної альтернарії в повітрі України залишаються високими. Спори шапинкових грибів та епікоккуму, гельмінтоспоріуму, периконії, стемфіліуму, плеоспори, іржастих та сажкових грибів спостерігаютимуться у низьких та помірних концентраціях.
Дощі майже зовсім не вплинуть на алергенну обстановку тижня, що розпочався – на більшості території країни їх знову не прогнозують.

Найбільше опадів очікують у Житомирі. Тут дощі прогнозують 26, 28 й 29 числа. У Чернігові, Києві, дощитиме 29-госерпня.
Опади збільшуватимуть у повітрі кількість аскоспор, які мають алергенні властивості

Прогноз здійснюється аеробіологічною науково-дослідною групою Вінницького національного медичного університету (керівник В. Родінкова) та алергологічного кабінету Вінницької МКЛ №1.