АСОЦІАЦІЯ ДИТЯЧИХ АЛЕРГОЛОГІВ УКРАЇНИ

Професійний інтернет ресурс для фахівців, яких цікавлять питання дитячої алергології

Icon

Наука

ПЕРЕЙТИ

Вдосконалення

ПЕРЕЙТИ

Практика

ПЕРЕЙТИ

Співпраця

ПЕРЕЙТИ

Конференції

ПЕРЕЙТИ

Асоціація дитячих алергологів – це професійна медична спільнота, що об’єднує лікарів-практиків, науковців, спеціалістів з різних напрямів медицини, діяльність яких пов’язана с алергологією в педіатричній практиці.

ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

Алергологія без сумніву була і залишаться однією із самих прогресивних і інноваційних спеціальностей медицини. Наукові відкриття в імунології та патогенетичних механізмах розвитку алергічних реакцій постійно є джерелом оновлення наукової бази. Тому лікарі, які постійно працюють за напрямом алергологія повинні завжди бути в курсі сучасних трендів та тенденцій. Рубрика наука підсумовує наукові данні з різноманітних професійних джерел і доводить до відвідувачів Allergo-ua.info їх в новинному форматі.

НАУКА

Практичний досвід лікаря алерголога, окрім власних спостережень і напрацювань, ґрунтується на знаннях, отриманих з різноманітних джерел: досвід колег, рекомендації та настанови від провідних міжнародних асоціацій, література для лікарів практиків, відеоблоги від відомих фахівців. Все перераховане зібрано та об’єднано в одній рубриці на порталі Allergo-ua.info.

ПРАКТИКА
КОНФЕРЕНЦІЇ
ОБГОВОРЮЙ ТА ОБМІНЮЙСЯ ДОСВІДОМ

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК

Питання щодо членства та роботи АДАУ
Телефон
т. +38(067)9688665
admin@allergo-ua.info
або