ВІННИЦЬКА ОБЛАСТЬ

1209, 2018

12 Вересня, 2018|0 Comments

На перший план у всіх регіонах України виступають спори грибів, особливо – альтернарії, кількість якої у повітрі наступного тижня буде помірною. Алергенність Alternaria є доволі високою і клінічно доведена для пацієнтів України.

У повітрі також багато спор стемфіліуму та епікокуму, алергени якого, за деяким даними, мають перехресні реакції з алергенами альтернарії.

У помірних та високих кількостях у суху та теплу погоду, яка прогнозується ближче до наступного уїк-енду, у повітрі спостерігатимуться і спори кладоспоріуму, який, втім, має низьку алергенність.

Пилок злаків є поодиноким або спостерігається у низьких концентраціях.

Зміни концентрацій пилку злаків, полину та амброзії на території нашої країни у найближчі дні або у відповідності до місяця року можна побачити на прогностичній карті Європи (дивитись нижче).

Помірноалергенний пилок рослин родини Амарантові (лобода, амарант) та Айстрові (ромашка, соняшник та схожі на них квіти), малоалергенний пилок Конопляних (конопля, хміль), пилок подорожника, щавлю та інших рослин родини Гречкові є поодиноким.

 Дощі, які, здебільшого, прогнозуються на початку тижня, знизять у повітрі кількість пилку та підвищать кількість спор грибів, особливо – аскоспор. У Вінниці – 24, 25, 29, у Дніпрі – 24-26, у Полтаві, Черкасах, Кіровограді, Кривому Розі, Кропивницькому,– 24, 25.

Прогноз здійснюється аеробіологічною науково-дослідною групою Вінницького національного медичного університету (керівник В. Родінкова) та алергологічного кабінету Вінницької МКЛ №1.

ПРОГНОЗ ДИНАМІКИ ПИЛКУВАННЯ 

Лікарі
Медичні заклади

знайди лікарню в своєму регіоні

обери свого спеціаліста

Мапа пилкування

алергологічна ситуація по регіонам

Обговорення

форум та соціальна мережа

ВСІ СЕРВІСИ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ

Алергоцентр з діагностикою медикаментозної алергії у дітей та жінок з денним стаціонаром

Докладніше

КНП “Консультативно-діагностичний центр №1” Дарницького району. Алергологічний кабінет для дорослих

Докладніше
ВСІ МЕДЗАКЛАДИ

Наша ініціатива Allerg-ua.info відкрита для всіх громадських організацій та волонтерських проектів. Всі пропозиції які надходять до нас уважно розглядаються і сумісними зусиллями впроваджуються у життя. Головна мета досягти високого рівня обізнаності населення про алергічні захворювання та причини їх виникнення і підвищити рівень знань лікарів про методи діагностики, профілактики і лікування алергічних захворювань.
Для початку співпраці достатньо написати та надіслати свої пропозиції за реквізитами нижче

ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК

Ми вирішуємо всі питання оперативно і результативно
Пропонуємо декілька варіантів зв’язку з нашою редакцією:
т. +38(067)9688665
admin@allergo-ua.info
або

  Ми вдячні всім відвідувачам та партнерам за їх внесок в розвитоклу Allergo-ua.info!

  Алергічні захворювання негативно впливають на життя понад мільярда людей у всьому світі. По оцінкам міжнародних експертів з ростом захворюваності протягом останніх 60-ти років, в 2050 році на алергічні захворювання будуть страждати до 4 млрд людей. Через величезні прями і непрямі витрати, широка громадськість повинна усвідомити проблему, пов’язану з погіршенням загального рівня здоров’я і зниженням працездатності, і протистояти на макроекономічному рівні у тісному взаємозв’язку з організацією медико-санітарної допомоги. На жаль, в цих питаннях на сьогодні існує велика кількість незадоволених потреб людства, які залишаються невирішеними, через відсутність наукових знань в області механізмів розвитку алергічних захворювань, недостатньої ефективності профілактичних заходів і дій по догляду за хворими, а також через численні соціально-політичні детермінанти.

  Щоб подолати ці величезні глобальні проблеми зі здоров’ям, необхідно діяти не тільки на державному, але і на місцевих рівнях.

  Наша ініціатива – портал «Allergo-ua.info» – була заснована в 2013 р. За її допомогою, ми прагнемо зосередити зусилля всіх зацікавлених осіб, включно пацієнтів і їх родичів, спеціалістів алергологів, науковців, організаторів охорони здоров’я.

  Пріоритетними задачами ініціативи є:

  • звернути увагу суспільства до тягаря алергічних захворювань;
  • визначення алергології в якості одного з основних напрямів в рамках національних стратегій в галузі охорони здоров’я та громадського здоров’я;
  • виявити пріоритети для досліджень в алергології та дисциплінах, пов’язаних з нею;
  • зробити опис факторів навколишнього середовища, які погіршують ситуацію з захворюваністю на алергії;
  • оцінити кращі способи профілактики і контролю алергії;
  • створювати механізми для подолання бар’єрів і налагодження взаємодії з місцевими органами влади та закладами охорони здоров’я;
  • сприяти розповсюджуванню знань про новітні підходи до ведення хворих з алергічною патологією.

  Алергологічний портал містить декілька інтерактивних сервісів, на яких представлена різноманітна інформація.

  Портал розроблений як еталон для використання в першу чергу пацієнтами, тому що дуже просто і структуровано охоплюються всі аспекти алергічних захворювань від алергенів, епідеміології, факторів ризику і молекулярних і клітинних механізмів для їх управління, основні поточні проблеми в алергології і пов’язаних з ними патологіями, а також аспекти профілактики і боротьби з алергічними захворюваннями.

  Зокрема, портал пропонує освітні інструменти і довідкову інформацію для спеціалістів, студентів-медиків, суміжних медичних працівників, лікарів первинної ланки, фахівців фармацевтичних компаній, політиків, громадських пацієнтських організацій і інших майданчиків, що займаються питаннями діагностики, лікування і профілактики алергологічної патології і супутніх захворювання.

  Відмова від відповідальності:

  Інформаційні та довідкові матеріали, що розміщуються на порталі http://www.allergo-ua.info/ (далі по тексту – Портал) викладені для вільного перегляду користувачами з питаннь, які можуть бути для них цікавими.

  Інформаційні данні надаються в у вигляді, без будь яких гарантій повного обсягу і без інших гарантій, явних або побудованих на припущеннях.

  Доступність до Порталу, а також його вмісту та його використання відбувається виключно на розсуд і ризик відвідувача.

  Керівництво та власники Порталу, це посадові особи, які докладають максимум зусиль для забезпечення відвідувачів новітньою інформацією, але це не виключає виникнення помилок під час опрацювання матеріалів і розміщення їх на Порталі.

  Портал http://www.allergo-ua.info/ – це інтернет ресурс з відкритими джерелами. Його структура надає можливість будь-якому, в кого є вихід до інтернету, змінювати його зміст, тому Портал разом з його вмістом надаються без перешкод, як акт доброчинності, за правилом «як є», без будь-яких попередніх домовленостей або договорів між користувачами цього Порталу, керівництвом та працівниками Порталу, власниками серверів, де Портал був розміщений, або кимось ще, хто будь-яким чином пов’язаними з ним та спорідненими з ним проектами, які по договору можуть стати предметом прямих претензій.

  Адміністрацією не надаються будь-які запевнення або гарантії відповідно до Порталу і матеріалами, які на ньому знаходяться, що стосується своєчасності, новизни, широти, відповідності джерелам, достовірності, або доступності для досягнення будь-якої мети Порталу і Вмісту, що до помилок, безпечності і безперебійності при його використанні, а також що Редакція Порталу буде виправляти будь-які неточності, помилки, і похибки на порталі, також що не буде шкідливих факторів, а так само, що Портал і його вміст не порушують прав третіх осіб.

  Частина посилань на цьому Порталі дають переходи до інтернет джерел, що знаходяться на сторонніх сайтах. Ці посилання зроблені для зручного використання Порталу відвідувачами і це не означає, що Адміністрація прихильно ставиться до матеріалів інших інтернет ресурсів.

  Також Керівництво Порталу не несе ніякої відповідальності за доступність інших інтернет джерел і за їх вміст.

  Ця публічна інформація відноситься до всіх посилань, які є на Порталі, і контенту всіх інтеренет джерел, які є доступні при переходи через банери, або фото- і відеоматеріали на Порталі за адресою http://www.allergo-ua.info/.

  Керівництво Порталу не зобов’язане контролювати і перевіряти: легальність або нелегальність будь-якої інформації (включно, і без обмежень, інформацією переданої між відвідувачами, пересилання її у вигляді посилань, текстів або архівних матеріалів), права власності або законність використання цієї інформації.

  Редакція і керівництво Порталу не бере на себе відповідальності за дії окремих осіб або організацій і компаній, які прямо або будь-яким іншим чином здійснені на підставі інформації, отриманої з Порталу або через нього, як наданої адміністрацією Порталу, так і третіми особами.

  У відповідності з чинним законодавством, редакція та керівництво порталу відмовляється від всіх запевнень і гарантій, які можуть іншим чином матися на увазі, і відмовляється від відповідальності щодо Порталу, та контенту, та їх використання.

  Редакція Порталу не несе відповідальності перед будь-якою стороною за будь-який прямий або непрямий, або інший збиток в наслідок користування інформацією, отриманої на цьому Порталі або на будь-якому іншому інтернет-ресурсі, на який є переходи з нашого сайту, а також виникнення залежності, зниження працездатності, звільнення або переривання трудової активності, відрахування з навчальних установ, за будь яку вигоду, яка була упущена, припинення господарської діяльності, втрату програмного забезпечення і/або даних у інформаційних системах користувачів Порталу чи іншим чином, що виникли в зв’язку з доступом, використанням або не використанням Порталу або його контенту, або будь-якого пов’язаного з Порталом інтернет-сайту, або непрацездатністю, помилкою, недоглядом, переривом, дефектом, простоєм в роботі або затримкою в передачі, шкідливим програмним продуктом або системними помилками, навіть у випадках, коли редакцію буде явно повідомлено про можливість такого збитку.

  За рекламні носії, що розміщується на Порталі, несе відповідальність лише рекламодавець.

  Редакція Порталу наголошує і повідомляє про те, що не дає будь-яких гарантій у придбанні або використанні будь-яких товарів або послуг, за ціни і/або умови, що вказані у рекламних носіях (текстах, банерах, тощо).

  Відвідувач Порталу погоджуєтеся з тим, що Портал не несе ніякої відповідальності за будь-які наслідки (включаючи будь-які збитки), що можуть виникнути в наслідок будь-яких взаємодій з рекламодавцями.

  На Порталі надана можливість відправки користувачами запитів, зауважень, пропозицій, додаткової та іншої інформації з цілю розміщення її в якості контенту Порталу, і які можуть бути використані іншими його користувачами та відвідувачами.

  Портал не несе відповідальності ні за зміст і точність наданої відвідувачами інформації та матеріалів, ні за будь-які рекомендації матеріали або пропозиції, що можуть міститись в них, ні за можливість застосовувати її конкретними користувачами.

  Також, мережа інтернет та її провайдери не можуть забезпечити надійного захисту інформації, Портал не несе відповідальності за інформацію, яка передається через мережу інтернет.

  Передаючи матеріали, сторона, яка відправляє гарантує і підтверджує, що вона є власником авторських прав на ці матеріали, та/або отримала дозвіл на публікацію від правовласника авторських прав, або цей контенті і інформація є суспільним надбанням і розміщуються відповідно законодавством або вимогами першоджерела.

  Відправник інформації також гарантує та підтверджує, що одержувач має повне і необмежене право на розповсюдження і передачу даної інформації, і що це не порушує права і законні інтереси правовласників і їх представників.

  Портал може використовувати ідентифікаційні файли типу «cookies» для зберігання будь-якої інформації про відвідувача. Файли типу «сookies» є невеликі текстові файли, які використовуються інтернет-ресурсом для ідентифікації повторних відвідувачів та спрощення доступу у користуванні Порталом. Це також допомагає у фіксації інтернет-ресурсом звернень відвідувачів та накопичення загальної інформації для поліпшення йог змісту. Відвідуючи Портал, користувач погоджуєтесь на використання Порталом файлів типу «cookies». Редакція Порталу залишає за собою право вносити зміни без повідомлення про них користувачів.

  Також редакція Порталу не несе відповідальності за зміни, редагування або видалення будь-якої інформації, доданої користувачем на Портал або інші пов’язані з ним проекти.

  Редакція має право відмовити будь-якому користувачу або групі користувачів в доступі до Порталу, без пояснення причин своїх дій і попереднього повідомлення.

  Редакція має право змінювати або видаляти будь-які посилання і контент, розміщені Користувачами на Порталі, без попереднього повідомлення і пояснення причин своїх дій.

  Будь-які торговельні марки, знаки і назви товарів, установ, компаній, служб і організацій, права на дизайн, авторські та суміжні права, які згадуються, використовуються або цитуються на сторінках Порталу, належать їхнім законним власникам і їх використання на Порталі, не дає відвідувачам право на будь-яке інше їх використання.

  Якщо не вказано інше, вміст даного Порталу ніяк не пов’язаний з правовласниками, і ніхто крім правовласника не може розпоряджатися правами на використання інформації, захищеної авторським правом.

  Відвідувач Порталу несе відповідальність за використання цих і подібних матеріалів. Використовування, читання, поширення або зміна інформації, розміщеної на даному Порталі, може бути порушенням законів тієї країни, в якій ви переглядаєте цей сайт.

  Користувач погоджується з тим, що всі можливі суперечки будуть вирішуватися за нормами Українського права.

  Бездіяльність з боку Редакції або керівництва Порталу в разі порушення відвідувачем або групою відвідувачів користувальницької угоди не позбавляє Редакцію права застосовувати відповідні дії на захист інтересів Порталу пізніше.

  Всі права на контент Порталу, який розташований на сторінках Порталу, охороняються відповідно до законодавства ЄС та України, в тому числі, про авторське право і суміжні права.

  Якщо відповідно до чинних законів будь-які умови будуть визнані недійсними, інші умови залишаються в повній силі.

  Використовуючи даний Портал, відвідувач погоджуєтесь з «Відмовою від відповідальності» і встановленими Правилами і приймає всю відповідальність, яка може бути на нього покладена. Редакція Порталу в будь-який час має право внести зміни в Правила, які вступають в силу негайно.

  Продовження користування Сайтом після внесення змін означає автоматичну згоду відвідувача на дотримання нових правил.